Як почистити компютер від вірусів?

Для того, щоб почистити компютер від вірусів необхідно скачати безкоштовний антивірус від Dr. Web, який називається Cureit!.

Як використовувати Dr.Web CureIt ! ?
Завантажте Dr.Web CureIt ! і запустіть файл на виконання . З’явиться повідомлення про те , що утиліта запущена в режимі посиленого захисту , який забезпечує її роботу навіть у разі блокування Windows , шкідливими програмами.
У режимі посиленого захисту Dr.Web CureIt ! працює на захищеному робочому столі , при цьому використання інших додатків неможливо. Для продовження роботи в режимі посиленого захисту натисніть ОК , в звичайному – cкасування.
Відкриється вікно з пропозицією погодитися на участь у програмі підвищення якості ПЗ Dr.Web ( за згодою статистика , зібрана під час перевірки комп’ютера , буде автоматично надсилатися в компанію « Доктор Веб »). У безкоштовної версії утиліти подальша робота без цієї згоди неможлива , в платній версії від відсилання статистики можна відмовитися. Для продовження роботи натисніть кнопку «Продовжити».
У вікні, натисніть кнопку «Почати перевірку» . Дочекайтеся результатів сканування пам’яті комп’ютера і файлів автозапуску . Якщо необхідно просканувати всі або деякі диски комп’ютера , натисніть у лівому верхньому куті вікна програми стрілку для повернення в попереднє вікно , виберіть режим вибіркової перевірки , вкажіть , які саме файли і каталоги потрібно перевірити , і натисніть кнопку « Запустити перевірку» у правого краю вікна сканера
При скануванні заражені файли будуть вилікувані , а невиліковні – переміщені в карантин. Після перевірки залишаються доступні файл звіту і сам карантин.
По закінченні сканування просто видаліть файл Dr.Web CureIt ! з Вашого ПК.

 

за матеріалами http://www.freedrweb.com/cureit/how_it_works/

Мітки:
Опубліковано в Антивірус

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>