Як правильно заряджати ноутбук

Часто приносять ноутбуки на ремонт з скаргами на батарею – батарея тримає менше кількох хвилин. В процесі розмови з клієнтом бачимо, що існує багато міфів про те, як правильно заряджати батарею ноутбука. Сьогодні ми спробуємо розставити все по своїх місцях і пояснити, як правильно заряджати аккумулятор ноутбука.

Колись в ноутбуках встановлювали нікелеві аккумулятори. Такі аккумулятори мали ефект “памяті зарядки” і їх бажано було розряджати до 0 після повної зарядки. В сучасних ноутбуках використовуються літій-іонні батареї, які немають такої проблеми, проте, мають обмежену кількість циклів зарядки.

1) Не залишайте ноутбук на зарядці на ніч. Більшість сучасних зарядних пристроїв до ноутбука мають вбудований контролер заряду. Це означає, що (теоретично) їх можна постійно тримати підключеними до розетки. Проте ми не рекомендуємо Вам так робити.
2) Раз в місяць розряжайте батарею до 0. Після цього обовязково треба зарядити її на 100%.
3) Не перегрівайте батарею ноутбука. Перегріта батарея – це вірний спосіб вивести її з ладу. Тому ми не рекомендуємо ставити ноутбук на диван і працювати так з ним. Така нерівна поверхня може призвести до перекриття вентеляційних отворів і, як результат, суттєвого підвищення температури ( і це не говорячи про те, що так в ноутбук попадає набагато більше пилу, який обовязково треба чистити )
4) Регулярно підзаряжайте батарею ноутбука. Як показує практика, найкращий метод продовжити життя батареї – це не розряджати її нижче 50% і регулярно її підзаряжати. Тоді батарея Вашого ноутбука прослужить Вам довше

Мітки:
Опубліковано в Ремонт ноутбуків Львів

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>